• (0212) 672 45 96
  • info@betateknikrulman.com

Şirketimiz yaşadığı çağı anlamış genç dinamik çalışkan ekibi ile müşterilerin hizmetine koşmakta ve yaptığı uygulamalar ile önemli başarılara imza atmatadır. “ Müşteri memnuniyeti ” odaklı çalışan şirketimiz bütün çalıştığı şirketleri kendi şirketi gibi düşünerek müşterilerine ekibmizden maksimum faydayı sağlamaya çalışmaktadır. Müşteri istek ve dilekleri ölçüsünde, istenen hizmetler müşteri ile kesintisiz fikir teatisi ile maksimum verimde verilmektedir.
Çalışma prensibimizin ilk adımı müşterimizi tanımak ‘ … Bunda müşterimizin yaptığı çalışmalar amaçları hedefleri, personeli gibi şirketi tanımaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Sonraki adımımızda müşterimizin ekibimizden nasıl istifade edebileceği müşteri ile fikir teatisinde bulunularak çözümlenmekte, ve çözümün uygulaması esnasında da her zaman müşteri ilk ikili diyalog halinde bulunarak en mükemmel sonuca ulaşılmaya çalışmaktadır. Uygulamalarımız esnasında da her zaman müşteri odaklı çalışan ekibimiz yapılan uygulamaların en iyisi yaparcasına inanmaktayız.
Müşteri ile diyalogda mesai saati gözetmeyen ekibimiz bütün müşterilerine kendi işini yapma mantığı çerçevesinde hizmet etmektedir. Yaptığı uygulamalar ve prensipleri itibari ile Avrupa standartları ölçüsünde hizmet veren ekibimiz gelecekte kendisini daha güzel günlerin beklediğine olan inancı tamdır. Birlikte çalıştığımız bütün müşterilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.